Восьмикласник зі Львова здобув гран-прі на конкурсі зі знання іноземних мов

Гран-прі конкурсу здобув учень 8 класу школи-гімназії Шептицьких Віталій Палій, який подав свою роботу у номінації «Іван Франко та німецька література».

Упродовж місяця на Львівщині тривав конкурс на найкраще знання іноземних мов, якими володів Іван Франко. Школярі від 8 до 11 класу могли подавати свої роботи у п’яти номінаціях, серед яких знання англійської, іспанської, французької, німецької та польської мов. Гран-прі конкурсу здобув учень 8 класу школи-гімназії Шептицьких Віталій Палій, який подав свою роботу у номінації «Іван Франко та німецька література».

Перший етап передбачав написання есе однією з обраних мов. На конкурс найбільше подали робіт англійською мовою. 

«Географія робіт була надзвичайно широкою. Журі обрало десять переможців, серед яких учні Львова, Дрогобича, Золочева, Самбора тощо. Конкурс був покликаний гідно вшанувати творчу спадщину Івана Франка та популяризувати його перекладацьку діяльність», – цитує керівницю відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Ірину Сислюк пресслужба ЛОДА.

Третій етап конкурсу відбувся днями в очному форматі у Нагуєвичах. У межах заключного етапу учасники конкурсу декламували вірші Івана Франка мовою перекладу.

Фото: ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.