До Львова повернулися бейбі-бокси

Львівщина щомісяця отримуватиме близько 2 000 «пакунків малюка».

У Львові знову почали видавати пакунки малюка для новонароджених діток. Про це, зокрема, повідомили у Пологовому клінічному будинку №1 м. Львова.

«Гарна новина, у нашому пологовому будинку новоспечені матусі знову почали отримувати "Пакунки маляти". Їх є у достатній кількості. Наші пацієнтки дуже задоволені. А щасливі мами – щасливі діти», – йдеться у повідомленні.

Додамо, що майже рік в Україні очікували на повернення бейбі-боксів у пологові будинки. Міністерство соціальної політики України уклало договір на 53 000 бебі-боксів із загальною економією 63 млн. грн для держави.

Нагадаємо, що через невчасне проведення тендеру пакунки почали закінчилися ще у лютому торік, а вже навесні пакунків малюка не було ніде. У вересні начальник відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомог ЛОДА Василь Гельбич повідомив Тvoemisto.tv, що Львівщина отримуватиме близько 2 000 «пакунків малюка» на місяць. 

Зазначимо, що процес отримання такої допомоги після народження малюка залишається без змін – жінка відразу у пологовому будинку може отримати «пакунок малюка», або ж написати заяву на його відмову та отримати кошти. Розмір компенсації становить 6 039 грн.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.