На Львівщині у шахті загинув 62-річний шахтар

Вчора, 8 жовтня, близько третьої години ночі у поліцію надійшло повідомлення про те, що  в одній з шахт у місті Червоноград було виявлене тіло чоловіка без ознак життя. Про це інформує Поліція Львівщини.

Причиною смерті 62-річного місцевого мешканця, працівника підприємства стали тілесні ушкодження, отримані внаслідок травмування його конвейєрною стрічкою.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

За даними ДП «Львіввугілля» під час виконання робіт на сполученні квершлагу № 2 з головним західним вентиляційним штреком, на привідній станції стрічкового конвеєра 1Л-80, працівниками шахти було виявлено тіло гірника підземного Лимича Василя Івановича без ознак життя. Гірничим диспетчером була викликана реанімаційно-протишокова група Львівсько-Волинського воєнізованого гірничо-рятувального загону. Лікарем РПГ констатовано смерть потерпілого.

Василь Лимич  народився 6 квітня 1959 року. Працювати на шахту «Червоноградська» прийшов у листопаді 2017 року. Одружений, дорослий син.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.