Виконком Львівської міськради одноголосно назвав замовника крематорію

ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат ритуальних послуг» визначено замовником ПКД для будівництва крематорію у Львові.

Сьогодні рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат ритуальних послуг» визначено замовником виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва крематорію на території Голосківського цвинтаря і церемоніальної будівлі на території Янівського цвинтаря. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Пропонуємо визначити замовника виготовлення проектно-кошторисної документації та супутних до проектування робіт та будівництва будівлі крематорію на території Голосківського цвинтаря у місті Львові, та замовника проектно-кошторисної документації та супутніх до проектування робіт та будівництва церемоніальної будівлі на території Янівського цвинтаря у місті Львові.

Замовником буде наше комунальне підприємство «Виробничо-реставраційний комбінат ритуальних послуг», – доповів Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, у Львові було оголошено архітектурний конкурс на проєкт крематорію. Переможцями стала команда архітекторів з Маріуполя, які зараз працюють в Берліні — Заботін Павло, Копейкіна Любов, Копейкін Віктор, Кобец Олена. Автори описують, що у своєму проєкті вони акцентують на останньому шляху людини, яким сенсом він наповнений та що відчувають близькі покійного у момент прощання.

У Львові у 2023 році покійників уже спалюватимуть, але їхній прах захоронюватимуть у землі

У садово-городньому кооперативі на Львівщині організували поховання за гроші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.