З київського СІЗО вийшов водій Hummer Кирило Островський, який насмерть збив дитину

У ніч на 5 жовтня 2021 року, після спливу строку раніше визначеного судом запобіжного заходу у вигляді безальтернативного тримання під вартою, стіни Київського СІЗО №13 залишив 26-річний Кирило Островський, що від листопада 2019 року перебував у статусі так званого “смотрящего” за тюрмою №1 в Україні. Про це повідомляє Dетектив-Info.

Кирило Островський 24 липня 2018 року на бульварі Лесі Українки в Києві, перебуваючи за кермом автомобіля Hummer, насмерть збив на пішохідному переході десятирічну дівчину.

Підставою для цього стало вичерпання строку обраного 6 серпня служителем Феміди Крістіною Константіновою “запобіжника” Островському, якого обвинувачують у порушенні ПДД з летальним наслідком (ч.2 ст.286 КК України) та залишенні потерпілих в небезпеці (ч.1 ст.135 КК України).

У п’ятницю, 1 жовтня 2021 року, прокурор звернувся із клопотанням щодо продовження строку арешту Кирила Олеговича. Втім, вирішити це питання тоді не вдалося.

“Обвинувачений, який раніше зазвичай брав участь у засіданнях по відеозв’язку із СІЗО, заявив, що хоче, аби йому особисто вручили клопотання про продовження запобіжного заходу. Та наполягати на фізичній присутності під час його розгляду, – зазначає спікер столичної прокуратури Надія Максимець. – Окрім цього, 1 жовтня адвокатами обвинуваченого був заявлений відвід судді”.

4 жовтня у Кирила з’явилося троє нових адвокатів, які почали писати у суд клопотання щодо відводів прокурора, секретаря засідання та судді Константінової.

Продовження  обрання запобіжного засобу Кирилу Островському  затрималося, а сам він – звільнився на волю після понад трьох років перебування під вартою.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.