Радехів Біо Ферм будує новий свинокомплекс на 50 тис голів, Барком – на 24,4 тис

Господарство зі Львівщини ТзОВ «Радехів Біо Ферм» будує новий свинокомплекс повного циклу вирощування потужністю 50 тис. голів свиней, у тому числі 2,5 тис. — свиноматок.

Про це повідомили у Львівській ОДА, пише Dailylviv.com.

Поетапне введення в експлуатацію цих потужностей заплановано на 2021-2022 рр.

Крім того, будує та реконструює тваринницькі приміщення на 24,4 тис. голів ТзОВ «Барком».

Як зазначають у повідомленні, сільгосппідприємства Львівської області демонструють позитивну динаміку у валовому виробництві м’яса всіх видів — загальне виробництво зросло на 24,3%.

За вісім місяців 2021 р. вироблено 22,1 тис. т (+25,5% до аналогічного періоду минулого року), що становить 28% у валовому виробництві м’яса в області.

На 1 вересня на Львівщині загалом утримується  464,1 тис. голів свиней — на 20% більше, як порівняти з аналогічним періодом минулого року. Зокрема, сільгосппідприємства наростили поголів’я на 46,8%. Вони використовують генетику та технології провідних компаній Данії, Чехії, Франції, Канади та покращені породи вітчизняних господарств.

Розведенням, вирощуванням і відгодівлею свиней у області займаються 105 суб’єктів господарювання. Так, 22 юрособи утримують понад 1 тис. голів свиней. Фізособи-підприємці утримують 100-500 голів свиней.

Львівщина – друга за поголів’ям свиней: данські компанії організовують семінар

Свинокомплекс у Львівській МТГ отруює Європу: справою зайнявся Інтерпол (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *