У кафе і торгові центри у Львові планують впускати тільки вакцинованих

Таке обмеження у місті планують ввести невдовзі.

У Львові до закладів громадського харчування і торгових центрів зможуть заходити лише люди, які мають вакцинацію або ж негативний ПЛР-тест. Таке обмеження в місті планують незабаром ввести. Його анонсував за підсумками засідання міської комісії ТЕБ і НС мер Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львові посилюють карантин з 14 жовтня. Зокрема, обмежують проведення розважальних заходів, а в торгово-розважальних центрах обов’язковими є масковий режим і температурний скринінг. Щодо кафе і ресторанів, то там усі працівники повинні бути повністю вакциновані або ж мати негативний результат ПЛР-тесту.

«Незабаром ми будемо мати ситуацію, коли в кафе, ресторан чи торговий центр зможуть заходити люди, які мають або вакцинацію, або негативний ПЛР-тест. Це буде перевірятися. Це не є рішення, яке ми сьогодні приймали, але я хочу це анонсувати», – сказав мер Андрій Садовий, підсумовуючи засідання комісії.

За його словами, це вже стало нормою для багатьох країн ЄС, при тому, що там значно вищий рівень вакцинованих громадян.

Нагадаємо, що за останні тижні на Львівщині щодня госпіталізують 220-240 хворих із коронавірусною інфекцією. Станом на ранок 8 жовтня завантаженість ліжок у стаціонарах становить 53%. Входження Львівщини до «червоної» зони прогнозують вже через тиждень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.