У Львові думали над тим, як усувати перешкоди в українсько-турецькій торгівлі

У п’ятницю, 8 жовтня, міністри закордонних справ України Дмитро Кулеба та Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу провели у Львові зустріч з українськими та турецькими бізнес-колами.

Зустріч відбулася в ході робочого візиту голови турецької дипломатії до України (м. Львів) на запрошення українського колеги. Про це повідомляє Урядовий портал, пише Dailylviv.com. 

У заході взяли участь члени ГО «Міжнародне товариство Українсько -Турецької дружби», провідні підприємці Львівської торговельно-промислової палати, які мають бізнес-контакти з турецькою стороною, топ-менеджери низки українських і турецьких компаній. 

Учасники відзначили успішну роботу турецьких компаній в Україні та українських компаній у Туреччині, обговорили шляхи усунення перешкод для подальшого розвитку українсько-турецької торгівлі. 

“На переговорах цього тижня ми приділили значну увагу саме підтримці бізнесу та розвитку торгівлі. Ми створюємо нові можливості співпраці українських та турецьких компаній у цілій низці сфер, усувати перешкоди для розвитку міжнародної співпраці, продовжуємо підтримувати український бізнес”, – запевнив Дмитро Кулеба. 

Мевлют Чавушоглу висловив вдячність українській стороні за підтримку роботи турецьких фірм в Україні та запевнив їх у незмінній підтримці з боку турецького уряду.

У заході взяли участь компанії, які працюють у сферах енергетики, ІТ-послуг, туризму, медичного обслуговування, продовольчого експорту, машинобудування та ін.

У Львові відкриють Почесне консульство Турецької Республіки

7-8 жовтня у Львові працюватимуть міністри закордонних справ України і Туреччини

Розвиток військово-технічного співробітництва з Туреччиною: у Львові обговорили виробництво безпілотників Bayraktar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.