В Україні почав працювати новий інструмент примусу боржників

На початку цього тижня у 5 областях, Державна виконавча служба спільно з Міністерством внутрішніх справ почали використовувати цифровий інструмент примусу боржників до виконання судових рішень. Про це повідомив Заступник Міністра з питань виконавчої служби у Міністерстві юстиції України Андрій Гайченко.

За перші дні застосування нового інструменту, на місці стягнуто: 64 тисячі гривень аліментів, 39 тисяч гривень перераховано на користь держави ЄСВ та 17 тисяч гривень за порушення ПДР, вилучено два транспортні засоби.

“Два роки тому наша команда взяла курс на цифровізацію процесів в роботі Державної виконавчої служби МЮ. Щомісяця ми додаємо нові і нові фішки, які допомагають ефективно відповідати сучасним викликам. Проект, що стартував цього тижня у 5 областях, буде поширено на всю територію держави. Окрім підвищення рівня виконання судових рішень, який з початку реформи щороку зростає як мінімум на 30%, вирішуємо ще одну глобальну проблему – там де за процеси відповідає програмне забезпечення, там немає місця корупції.” – написав Андрій Гайченко.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.