Бі-Бой Kuzya зі Львова після перемоги в Києві виступить у Гданську (відео)

9 жовтня у Києві відбувся український етап найпрестижнішого світового змагання з брейкінгу у форматі один на один Red Bull BC One Cypher Ukraine.

Переможцями стали Бі-Бой Kuzya зі Львова та Бі-Гьорл Kim з Києва. Під супровід відомих МС Vladee, Flipper, Ben, Mechanic і музичні вайби ді-джеїв Nail та Igorskee, українські бі-бої та бі-гьорлз показували свої найкращі вміння та рухи, аби стати найсильнішими та вже у листопаді продовжити шлях до перемоги на світовому фіналі Red Bull BC One у Гданську, Польща.

Про це Dailylviv.com повідомили організатори змагань.

У Red Bull BC One Cypher Ukraine взяли участь:

бі-бої Den, Gimnast, Intact, Flying Buddha, Tip Top T, Play Kuzya, Apache, Rock, Stimul, Ladflo, Kapon, Tabrin, Chiller, Fishka, Bess та Optimus.

бі-гьорлз Kim, Aluka, Olya, Mashka, PingVita, BIS, Valerok та Madam Lofty.

У фінальних батлах і серед бі-боїв і серед бі-гьорл судді були одностайними, і після запеклих раундів беззаперечна перемога дісталася Бі-бой Kuzya (Львів) та Бі-Гьорл Kim (Київ).

У фіналі серед бі-боїв зустрілись два досвідчених танцівники – Kuzya та Intact, який цього разу вирішив не приймати запрошення організаторів, а спробувати свої сили на рівні з іншими бажаючими починаючи з Pre-Cypher відбору. Фінал видався насиченим та емоційним, і майже з чотирма раундами замість трьох. Та в запеклій боротьбі одностайну перемогу суддів все-таки отримав Kuzya. 

Судили та обирали кращих із кращих світові зірки брейкінгу Junior (Франція), RoxRite (США),та Neguin (Бразилія), які також провели цього дня майстер-класи для всіх охочих.

 

Відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.