До уваги водіїв: перехрестя у Львові перекриють на місяць часу на ремонт: схема (ФОТО)

З 14 жовтня у зв’язку з реконструкцією вулиці Бандери у Львові на місяць часу буде перекрито перехрестя з вулицею Городоцькою на ділянці від вулиці Тобілевича до площі Кропивницького. На час робіт транспорт оминатиме закриту ділянку в напрямку до центру міста по вул. Тобілевича–вул. Федьковича, а в напрямку до Залізничного вокзалу — по вул. Короткій. Про це “Варта1” повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

На даному перехресті проводитимуть роботи з облаштування трамвайної інфраструктури: влаштування стрілочних переводів, зміна радіусів поворотів трамваїв, відновлення контактної мережі трамвайної лінії.

Як розповів в. о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика, на час ремонтних робіт громадський транспорт відповідно курсуватиме за зміненими маршрутами.

Трамваї №1, №4, №6 курсуватимуть лише до церкви Анни та у зворотному напрямку.

Для зручності мешканців та гостей міста на час ремонтних робіт з Залізничного вокзалу (пл. Двірцева) до церкви Анни (вул. Захисників України) та у зворотному напрямі курсуватиме експрес-маршрут.

Автобусні маршрути № 6А, 7, 15, 20, 25, 29, 31, 34, 41, 43, 51, 52 та експрес-маршрут «Аеропорт–церква св. Анни» у напрямі до центральної частини міста курсуватимуть по вул. Городоцька–вул. Тобілевича–вул. Федьковича–вул. Шептицького–пл. Кропивницького–вул. Городоцька — і далі за маршрутом. У напрямі до Залізничного вокзалу автобусні маршрути тимчасово здійснюватимуть об’їзд вул. Городоцької по вул. Короткій — і далі за маршрутом.

Як зазначив Олег Партика, за потреби, вказані маршрути будуть посилені додатковими транспортними одиницями.

Для водіїв затверджена така схема об’їзду:

Загалом проєктом реконструкції вул. С. Бандери передбачається:
— повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт;
— реконструкція всіх інженерних мереж, згідно з наданими технічними умовами служб міста;
— влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці;
— влаштування контактної мережі трамваю, вуличного електроосвітлення;
— влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, — велосипедних доріжок;
— влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків;
— влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.