На Дорозі Єдності ремонтують один з найдовших мостів на Львівщині

Довжина моста через річку Стрий становить 328 метрів.

На Львівщині ремонтують один з найдовших мостів на автомобільній дорозі Стрий – Ізварине у місті Жидачів. Довжина переправи через річку Стрий сягає 328 метрів. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

«Цей міст є частиною Дороги Єдності. Крім нього, ще чотири споруди та 43 км дороги в межах Львівської області ремонтуємо у ході створення найдовшого маршруту України в рамках Національної Програми Велике будівництво, загальною довжиною майже 1400 км. За рекордно короткі строки ми провели чималий комплекс робіт на автошляху від Стрия до межі із Івано-Франківською областю та забезпечили належний проїзд транспорту. Крім цього, роботи на мості у с.Заліски на 29 кілометрі траси М-30 майже завершені», л – каже керівник Служби автомобільних доріг Олег Береза.

Наразі міст у Жидачеві на 22 кілометрі відремонтували на правій стороні. Тут виконали роботи із бетонування тротуарів, встановили деформаційні шви, провели гідроізоляцію накладної плити, влаштували нижній шар дорожнього покриття та встановили бар’єрне огородження.

Читайте також: Як на Львівщині ремонтують дорогу єдності. Фото

Мостовики вже розпочали ремонт лівої сторони споруди.

Фото Служби автомобільних доріг у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.