На Львівщині медичний гелікоптер транспортував жінку з гострим інфарктом

Жінка перебувала у районній лікарні, але її стан жінки різко погіршився.

Медичний гелікоптер на Львівщині знову запрацював. З гірського району до Львова доставили пацієнтку з гострим інфарктом. Жінка перебувала на лікуванні в районній лікарні, проте різко її стан погіршився. Про це повідомляють у пресслужбі Львівського обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф.

Медики Турківської ЦРЛ звернулися до служби Екстреної медичної допомоги, коли 66-річній пацієнтці медзакладу раптово стало зле.

«Поступила жінка до нас на лікування у терапевтичне відділення 8 жовтня зі стенокардичними болями, – говорить заступник директора з медичної частини лікарні, лікуючий лікар Віталій Семенків. – Сьогодні вранці стан пацієнтки різко погіршився. Її перевели до анестезіологічного відділення, зробили всі обстеження, кардіограму. Клінічно все показувало на гострий інфаркт по передній стінці».

Відтак, пацієнтку вирішили транспортувати у профільну лікарню.

Нагадаємо, з 1 жовтня на Львівщині відновила роботу аеромедична евакуація хворих. Новий гелікоптер Нацполіції тепер обслуговуватиме не лише Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську області, а й Чернівецьку, Тернопільську та Волинську.

1 квітня, на Львівщині на постійне чергування заступила бригада авіаційної системи МВС. Пацієнти з інсультами, інфарктами чи важкими травмами після ДТП мали б отримувати медичну допомогу набагато швидше. Медичний гелікоптер має обслуговувати не лише Львів та область, а й гірські регіони та такі обласні центри, як Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Ужгород. Уже є підібрані кадри – первинно на аеромедичній евакуації працюватимуть шість лікарів та шість фельдшерів. Першу евакуацію пацієнтки з інсультом авіамедична служба львівського обласного Центру екстреної допомоги виконала 9 квітня. Проте, уже в червні гелікоптер ДСНС, який використовували для аеромедичної евакуції пацієнтів з віддалених районів Львівщини, тимчасово перестав виконувати польоти в області. Його забрали для виконання завдань у міжнародних навчаннях та технічне обслуговування.

Фото ЛОЦЕМДМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.