Наразі у Львові не вимагатимуть Covid-сертифікати у закладах

Вимогу Covid-сертифікатів не будуть впроваджувати у Львові в найближчі дні, бо рівень вакцинації значно менший, ніж в інших країнах.

Наразі у Львові не впроваджуватимуть вимогу пред'являти Covid-сертифікати у закладах. Про це повідомив сьогодні, 11 жовтня, міський голова Львова Андрій Садовий.

«Сьогодні-завтра ми приймемо наступні рішення щодо бізнесу. Має бути обов’язкова вакцинація працівників закладів торгівлі,  закладів харчування. Також ми плавно підходимо до цієї норми, яка є в багатьох європейських країнах: у відвідувачів закладів громадського харчування мають мати або сертифікат про вакцинацію, або довідка про негативний ПЛР-тест», – сказав міський голова Андрій Садовий.

Однак, за його словами, вимогу Covid-сертифікатів не будуть запроваджувати у Львові в найближчі дні, бо рівень вакцинації значно менший, ніж в інших країнах.

«Станом на сьогодні десь третина населення нашого міста вже провакцинована», – додав міський голова.

Нагадаємо, що на Львівщині за вчора, 10 жовтня, щеплення від коронавірусу отримали 1 986 осіб, з них  991 – другу дозу. Загалом на Львівщині станом на сьогодні щеплення від ковіду отримали 830 314 (з них – 360 930 другою дозою): вакциною  «Covieshield»  – 38 403 особи, «Astra Zeneca» – 113 748, «Coronavac» – 205 364, «Pfizer» – 322 376, «Moderna» – 150 423 особи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.