Облаштування спортмайданчиків Франкового університету обіймуться майже в десять мільйонів

У Львові тривають роботи з реконструкції спортмайданчиків у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Вони розташовані за адресою Черемшини, 29 (31).

Про це повідомили в департаменті економічної політики Львівської облдержадміністрації.

Коли проєкт реалізують, повноцінно займатися тут спортом зможуть понад три тисячі студентів. Згідно із ним, тут влаштують поля ля баскетболу та волейболу, футбольного мініполя/гандболу, двох полів для тенісу, двох майданчиків для тренажерів з відповідним обладнанням, облаштування благоустрою обабіч них.

Загальна кошторисна вартість робіт становить 9,5 млн грн. Роботи передбачено завершити ще нинішнього року на що з державного фонду регіонального розвитку скерують 8,1 млн грн та 1,4 млн грн – з бюджету розвитку обласного бюджету.

Станом на сьогодні на облаштування спортивних майданчиків вже спрямували 7,3 млн грн (з них 5,9 млн. грн – кошти  державного фонду регіонального розвитку), за які підрядна організація завершила облаштування футбольного поля,  підготувала основи під баскетбольний майданчик та тенісні корти, влаштувала дренажні системи, змонтувала освітлення, кріплення для огорожі майданчиків, облаштувала благоустрій території.

Окрім того, при університеті функціонують 19 спортивних секцій під керівництвом професійних тренерів-викладачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.