Перший автобан в Україні від Краковця до Бродів та Рівного планують будувати наступного року

Це має бути сучасна дорога європейського рівня.

Наступного року в Україні планують будувати перший автобан від Краковця до Бродів та Рівного, і для цього вже проведені дослідження, вивчений трафік та є потенційні проєктанти. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі, передає Укрінформ.

Читайте також: Укравтодор пропонує вдосконалити норми будівництва доріг. На які зміни очікувати

«Ми маємо 5 проєктів будівництва автобанів, в яких зацікавлені інвестори», – зазначив Шмигаль.

Також Шмигаль наголосив, що Україна активно шукає шляхи ефективної співпраці бізнесу та держави, і державно-приватне партнерство на сьогодні є найефективнішим інструментом.

Як повідомлялося, у липні цього року очільник Мінінфраструктури Олександр Кубраков констатував, що наразі в Україні немає жодної дороги загального користування, яка побудована за кошти приватних інвесторів, і заявив, що нині розробляють два потенційні концесійні проєкти: будівництво дороги Стрий – Мукачево та будівництво дороги Краковець – Броди – Рівне.

Нагадаємо, Укравтодор та компанія «Автомагістраль-Південь» у березні цього року підписали меморандум щодо підготовки пропозиції про державно-приватне партнерство у межах проєкту будівництва та експлуатації автомобільної дороги за маршрутом Краковець – Броди – Рівне (за винятком ділянки Північного обходу м. Львова). 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.