У Львові готують нове правило для відвідувачів закладів громадського харчування

Львів плавно підходить до норми, яка є в багатьох європейських країнах: у відвідувачів закладів громадського харчування мають мати або сертифікат про вакцинацію, або довідка про негативний ПЛР-тест.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час ранкового радіоефіру, пише Dailylviv.com.

«На жаль, ми спостерігаємо динаміку поширення коронавірусу у Львові, в Україні. Тому ми прийняли рішення, що з 18 жовтня на тиждень дітей 5-11 класів відправляємо на дистанційне навчання. Потім буде тиждень осінніх канікул, тому загалом вийде десь два з половиною тижні для того, що розірвали хвилю захворюваності. Діти 1-4 класів продовжують ходити до школи, а малюки – до дитячих садочків. На час дистанційного навчання припиняється робота позашкілля.

Сьогодні-завтра ми приймемо наступні рішення щодо бізнесу. Має бути обов’язкова вакцинація працівників закладів торгівлі, закладів харчування. Також ми плавно підходимо до цієї норми, яка є в багатьох європейських країнах: у відвідувачів закладів громадського харчування мають мати або сертифікат про вакцинацію, або довідка про негативний ПЛР-тест. Це не буде запроваджено у Львові в найближчі дні, бо рівень вакцинації значно менший, ніж в інших країнах. Станом на сьогодні десь третина населення нашого міста вже провакцинована», – сказав мер Львова Андрій Садовий.

На Львівщині за добу на коронавірус захворіло 1177 людей

Поштові, соціальні працівники: список професій для обов’язкової вакцинації планують розширити

В Уряді визначили перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких мусять обов’язково щепитися від коронавірусу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.