На Львівщині хворі на Covid зможуть брати кисневі концентратори у сімейних лікарів

З понеділка, 11 жовтня, Covid-пацієнти зі Львівщини після виписки зможуть безкоштовно брати кисневі концентратори у своїх сімейних лікарів. Про це йдеться на сторінці Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА у Facebook.

Кисневі концентратори вже розподілені між закладами охорони здоров’я відповідно до затверджених критеріїв. Тож з відтепер пацієнти, які підписали декларації із сімейним лікарем, отримують концентратор для лікування безкоштовно.

«Кисневі концентратори є важливою частиною лікування COVID-19 у складних випадках. І від їх наявності, або відсутності часто залежить життя хворого. Забезпечення медичних закладів Львівщини необхідним обладнанням для надання допомоги пацієнтам з COVID-19 є одним з пріоритетних напрямків роботи Львівської облдержадміністрації від початку епідемії. Враховуючи теперішню тенденцію до зростання захворюваності COVID-19 і і збільшення кількості випадків важкого перебігу, за кошти державної субвенції було придбано 1520 кисневих концентраторів,» – зазначив директор департаменту Орест Чемерис.

Додамо, що кисневі концентратори призначені для використання під контролем сімейних лікарів у пацієнтів, які потребують кисневої терапії та чий стан здоров’я не вимагає перебування в стаціонарі під цілодобовим наглядом медпрацівників.

Видача кисневих концентраторів у тимчасове користування здійснюється на підставі скерування сімейного лікаря або виписки зі стаціонару, де вказано, що пацієнт потребує кисневої терапії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.