Пішов із життя відомий львівський музикант Місько Барбара

Місько Барбара був співзасновником гурту «Мертвий півень».

Сьогодні, 11 жовтня, раптово помер відомий львівський музикант Місько Барбара. Про це Тvoemisto.tv повідомила дружина співака Світлана Олешко.

14 листопада йому мало б виповнитися 50 років. 

Наразі причина смерті невідома. Деталі про прощання повідомлять згодом.

Місько Барбара був співзасновником гурту «Мертвий півень», що виник у Львові у 1989 році. Однією з найупізнаваніших рис гурту стали пісні на вірші відомих українських поетів. За 30 років існування гурту через нього пройшло близько 20 музикантів. Місько Барбара також паралельно грав у харківському театрі «Арабески». 

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv в умовах карантину минулоріч у співпраці з харківським «Накипіло» провело онлайн-концерт «Прокидання з Міськом Барбарою». Це був подарунок львів’янам на День міста та продовження старої традиції, коли концерт відбувався вранці, а не ввечері. Місько Барбара виконав тоді як хіти «Мертвого півня», які неодноразово звучали у центрі Львова, так і абсолютно нові пісні. 

Також медіа-хаб «Твоє місто» у співпраці із Міськом Барбарою започаткував аудіопроєкт «Слухай українською». Музикант і актор Місько Барбара уже почав начитувати книгу «Мед і Паштет – фантастичні вітрогони» видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

Редакція «Твого міста» висловлює щирі співчуття родині, друзям та близьким Міська Барбари.

Картка для підтримки дружини Світлани Олешко: 

5168 7422 1952 9124

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.