Український фільм «Мати апостолів» переміг на кінофестивалі в Іспанії

У ньому львівська акторка Наталія Половинка грала головну роль.

Український фільм «Мати апостолів» переміг на кінофестивалі в Іспанії. Український фільм «Мати апостолів» визнали найкращим фільмом, а його режисера Зазу Буадзе – найкращим режисером. Про це повідомили у державному агентстві України з питань кіно.

«Військова драма "Мати Апостолів" розповідає про безмірну материнську любов. Коли сину загрожує небезпека, мати чимшвидше кидається на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на усе, навіть пройти крізь пекло війни… Стрічка знята за реальними подіями, які відбувалися на сході України у 2014 році», – йдеться у повідомленні.

Крім цього фільму на фестиваль було подано 380 інших, з яких на конкурс відібрали 20, а на нагороду висунули 6 фільмів – з Японії, Чехії, Фінляндії, Іспанії, Великобританії та України.

Картину під час фестивалю в іспанських містах Калелья (Calella) та Аре́ньш-да-Мар (Arenys de Mar) презентували режисер Заза Буадзе та продюсер Дмитро Овечкін.

Додамо, що сюжет фільму такий, що у пошуках сина-льотчика, чий літак було збито над окупованими територіями, мати опиняється в абсолютно чужому та агресивному світі, де все пронизане ненавистю, болем та стражданнями. У цьому пеклі вона не тільки шукає сина. Вона, маючи в серці велику любов і милосердний характер, змінює всіх, кого зустрічає на своєму шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.