У лісі змія заховалася у мотоциклі грибника та напала на чоловіка (ВІДЕО, ФОТО)

У Рівненській області на Сарненщині у припаркований мотоцикл залізла змія. Інцидент стався біля села Степань у лісовій місцевості. Водій вийшов до лісу по гриби, а коли повернувся, то почув дивні звуки у ділянці керма, — пише rivne.media.

Як інформує “ТСН”, на Рівненщині мотоцикліст сильно пошкодував про зупинку у лісі. Чоловік ненадовго відійшов від свого “залізного коня”, а коли повернувся — на нього чекала небезпечна “пасажирка”. Змія сховалася у мотоциклі та ледь не вкусила власника транспорту. Мешканець Рівненської області їхав через ліс, коли йому знадобилася раптова зупинка. Чоловік ненадовго залишив свій мотоцикл без нагляду. Коли ж він повернувся і хотів сісти на свого “залізного коня”, йому довелося зустрітися зі змією.

Небезпечна “пасажирка” сховалася у мотоциклі. Чоловік вирішив прогнати плазуна палицею, проте це був не найкращий варіант. Змія кинулася в обличчя мотоцикліста та ледь його не вкусила. Напад плазуна мешканець Рівненщини зняв на відео.

Чоловік взяв палицю та почав виганяти плазуна, аж раптом той на нього на кинувся. Водій мотоцикла сказав, що таких пасажирів він ще не возив. А в кінці додав, що це справжня гадюка.

 

View this post on Instagram

 

Допис, поширений Rivne 1283 (@rivne_1283)

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.