У Львові на час ремонту перехрестя вул. С.Бандери–Городоцька у експрес-маршруті та трамваях діятиме пересадковий квиток

У Львові, у зв’язку з реконструкцією вул. Бандери, сьогодні, 13 жовтня, з 23:00 год і впродовж місяця для руху транспорту буде перекрито перехрестя з вул. Городоцькою на ділянці від вул. Тобілевича до пл. Кропивницького. На час робіт транспорт оминатиме закриту ділянку в напрямку до центру міста по вул. Тобілевича–вул. Федьковича, а в напрямку до Залізничного вокзалу — по вул. Короткій, — повідомили «Варта1» у ЛМР.

До завершення ремонтних робіт трамваї № 1, № 4, № 6 курсуватимуть до церкви св. Анни та у зворотних напрямах.

Для зручності мешканців та гостей міста на час ремонтних робіт з Залізничного вокзалу (пл. Двірцева) до церкви Анни (вул. Захисників України) та у зворотному напрямі курсуватиме експрес-маршрут. Автобуси курсуватимуть з 6:30 год до 23:00 год з інтервалом 30 хв.

У цьому експрес-маршруті та трамваях № 1, № 4 та № 6 діятиме пересадковий квиток.

«Автобусний квиток, придбаний у водія автобуса, матиме спеціальну позначку та буде дійсний, за умови компастування, у трамвайних маршрутах №№1, 4 та 6. Відповідно, з трамвайним квитком можна буде пересісти у шатл-бас, не оплачуючи додатково. При посадці у автобус водії вилучатимуть такі трамвайні квитки. Пасажирам, які мають картки на проїзд в електротранспорті, достатньо буде пред’явити їх водію автобуса», — розповів начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Автобусні маршрути № 6А, 7, 15, 20, 25,  29, 31, 34, 41, 43, 51, 52 та експрес-маршрут «Аеропорт–церква св. Анни» у напрямі до центральної частини міста курсуватимуть по вул. Городоцька–вул. Тобілевича–вул. Федьковича–вул. Шептицького–пл. Кропивницького–вул. Городоцька — і далі за маршрутом. У напрямі до Залізничного вокзалу автобусні маршрути тимчасово здійснюватимуть об’їзд вул. Городоцької по вул. Короткій — і далі за маршрутом.

Як уточнили в ЛКП АТП-1, 14–17 жовтня вказані маршрути працюватимуть за схемою робочого дня. Надалі, за потреби, ці маршрути будуть посилені додатковими транспортними одиницями.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.