У Тернополі з 18 жовтня посилюють карантин і вводять нові обмеження

Через погіршення ситуації з коронавірусом посилюється карантин у місті Тернопіль, а також контроль за його дотриманням. Частина заходів почне діяти з 18 жовтня.

Як повідомили «Варта1» у Тернопільській міській раді, через погіршення епідситуації та з метою забезпечення безперебійної роботи органів місцевого самоврядування, 12 жовтня на засіданні міського оперативного штабу прийнято ряд важливих рішень.

Відтепер, з 18 жовтня дозволяється відвідування громадянами структурних підрозділів Тернопільської міської ради за умови наявності документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки; міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія); негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Також буде посилено роботу в частині контролю за дотриманням протиепідемічних заходів, особливо за діяльністю торгових, торгово-розважальних центрів, закладів ресторанного господарства, громадського харчування та громадського транспорту, з наступним звітуванням про виконану роботу.

«Зараз у Тернополі відвідувачі закладів торгівлі, громадського харчування і розважальних закладів, а також самі працівники почали забувати про обов’язкові правила карантину — носіння масок, дотримання соціальної дистанції тощо, а це сприяє стрімкому поширенню коронавірусної хвороби, — зазначив міський голова Сергій Надал. — Тому відтепер, якщо підприємці будуть звертатися для отримання дозволу на вечірню чи нічну торгівлю, одним із обов’язкових елементів для надання такого дозволу буде наявність сертифікату про вакцинацію у всіх працівників, які здійснюють діяльність у даному закладі громадського харчування».

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.