Угода про «відкрите небо» та будівництво ідустріального парку на Сигнівці. Головне за добу

Коротко розповідаємо про головні новини минулої доби.

Відкрите небо. Україна та Європейський Союз підписали довгоочікувану угоду про Спільний авіаційний простір, відому як угоду про «відкрите небо». Церемонія підписання відбулась у межах саміту Україна-ЄС сьогодні, 12 жовтня, у Києві. 

Угода про «відкрите небо» має на меті зрівняти у деяких правах українські та європейські авіакомпанії, зняти монополію на окремі маршрути, встановлену двосторонніми договорами, полегшити відкриття нових маршрутів між українськими та європейськими містами, та як наслідок – має зменшити ціни на квитки.

Сторічний музичний магазин. Магазин музичних інструментів «Трембіта» на вулиці Коперника у Львові увійшов до Книги рекордів України за найтриваліший час незмінного місцезнаходження. Йому вже виповнилось 110 років, і Тvoemisto.tv навідалося туди, щоб розповісти, як працює сьогодні унікальний магазин. Детальніше читайте в матеріалі.

Читайте також: Черга зі «швидких» до ізолятора лікарні у Львові, де приймають хворих із Сovid-19. Фото дня

Рекордна кількість звернень у «швидку». Цієї неділі, 10 жовтня, в Україні зафіксували рекордну кількість звернень за номером «103» – понад 44 тисячі викликів за добу. На цей же період припала найбільша за всю історію кількість виїздів бригад екстреної медичної допомоги та відповідно госпіталізацій пацієнтів. У МОЗ пояснюють, що це пов’язано із новою хвилею коронавірусної хвороби Covid-19.

Нові засоби заспокоєння руху у Львові. Цього року у Львові облаштували перші такі засоби заспокоєння руху як берлінська подушка. У серпні вона з'явилася біля школи на вул. Інструментальній, нещодавно також біля навчального закладу на вул. Воробкевича, а наступна запланована на вул. Лінкольна – на місці, де водій автівки збив двох дітей. 

Прощання з Міськом Барбарою. 13 жовтня прощатимуться з львівським музикантом і актором Міськом (Михайлом) Барбарою. Чин похорону правитиметься в Свято-Дмитрівському храмі міста Харкова (вул. Полтавський Шлях, 44) о 14:00. Прощання зі спочилим із 13:30. 

Читайте також: У Львові затвердили програму розвитку промислових зон Сигнівки та Рясного-2

Індустріальний парк на Сигнівці. Компанія «Спарроу Кепітал» представила свій інвестиційний проєкт з будівництва індустріального парку у мікрорайоні Сигнівка. Сьогодні у Львові відбулось урочисте підписання Акту заснування та закладання наріжного каменю під будівництво нового виробничо-складського комплексу та індустріального парку загалом.

 

Мета створення індустріального парку «Спарроу Парк Львів» – забезпечити економічний розвиток та підвищити конкурентоспроможності Львова, Львівського регіону та України в цілому, активізувати бізнес-активності, підвищити рівень зайнятості населення, розвивати сучасну виробничу та логістичну інфраструктури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.