Завтра у Харкові прощатимуться з Міськом Барбарою

Чин похорону правитиметься в Свято-Дмитрівському храмі міста Харкова (вул. Полтавський Шлях, 44) о 14:00.

Завтра, 13 жовтня, прощатимуться з львівським музикантом і актором Міськом Барбарою. Чин похорону правитиметься в Свято-Дмитрівському храмі міста Харкова (вул. Полтавський Шлях, 44) о 14:00. Прощання зі спочилим із 13:30. Про це повідомила дружина музиканта Світлана Олешко в себе на Фейсбуку.

Пішов із життя музикант вчора, 11 жовтня. Попередня причина смерті – інфаркт. Поховають його на міському цвинтарі №2 за адресою: вул. Пушкінська, 102.

Місько Барбара був співзасновником гурту «Мертвий півень», що виник у Львові у 1989 році. Однією з найупізнаваніших рис гурту стали пісні на вірші відомих українських поетів. За 30 років існування гурту через нього пройшло близько 20 музикантів. Місько Барбара також паралельно грав у харківському театрі «Арабески». 

Картка для підтримки дружини Світлани Олешко: 

5168 7422 1952 9124

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv в умовах карантину минулоріч у співпраці з харківським «Накипіло» провело онлайн-концерт «Прокидання з Міськом Барбарою». Це був подарунок львів’янам на День міста та продовження старої традиції, коли концерт відбувався вранці, а не ввечері. Місько Барбара виконав тоді як хіти «Мертвого півня», які неодноразово звучали у центрі Львова, так і абсолютно нові пісні. 

Також медіа-хаб «Твоє місто» у співпраці із Міськом Барбарою започаткував аудіопроєкт «Слухай українською». Музикант і актор Місько Барбара уже почав начитувати книгу «Мед і Паштет – фантастичні вітрогони» видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.