У Львівській міській раді повідомили, що зміниться в місті з 18 жовтня для невакцинованих львів’ян

З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами. Міський голова Львова Андрій Садовий поінформував про рішення, які були сьогодні, 13 жовтня, ухвалені на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій, — повідомляє «Варта1».

«Щойно завершилось засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій. З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами.

Освіта

Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.

Культура

Заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу.

Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50 % від загальної кількості місць.

Музичні школи на двотижневих канікулах.

Народні доми, гуртки та секції — не працюють.

Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

Торгівля

Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

Заклади громадського харчування

Режим роботи — до 23:00 год.

Працюють лише за умови 100 % вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50 %, до 4 людей за столиком.

Якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом.

Спортзали

Можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість не більше 50 %.

Готелі та хостели

Працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту», — повідомив Андрій Садовий.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.