Міносвіти в повідомленні про марафон з української мови зробило дві помилки

18 жовтня розпочнеться прийом заявок до ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, який розпочнеться у листопаді.

Про це повідомило Міністерство освіти, пише Dailylviv.com, подаючи повний текст інформації: 

“Метою змагання є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови. Завдання марафону розроблені творчою групою вчителів та викладачів української мови на чолі з Олександром Авраменком, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка.

Взяти участь можуть учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти. Для участі необхідно подати заявку і зареєструватися на платформі HUMAN з 18 до 31 жовтня 2021 року.

Марафон відбудеться в чотири етапи. Учасники, які пройдуть всі етапи, отримають сертифікати, а ті з них, що наберуть найбільшу кількість балів – дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів.

Довідково

Перший Всеукраїнський відкритий марафон з української мови було проведено дистанційно в лютому 2021 року. Захід дав можливість учням і студентам взяти участь в інтелектуальному змаганні, а також підтвердити свої знання української мови в умовах карантину. Для участі в марафоні зареєструвалося понад 40 тис. учнів і студентів, 838 з яких отримали дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів”.

P.S. На світлині-скріншоті видно, що в оригіналі повідомлення на сайті Міносвіти бракує двох ком у реченні “Учасники, які пройдуть всі етапи, отримають сертифікати”… Нібито дрібничка, але не у випадку інтелектуального мовного змагання. Ідентичний текст цього повідомлення опублікував також і сайт Кабінету Міністрів.

Керівник освіти Львова підписує малограмотні накази

Міносвіти дає стипендії, але пише на сайті з помилками

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.