Для мешканців визначать розмір компенсацій за цілодобовий ремонт на Городоцькій

На цьому перехресті хочуть відпрацювати тестову модель. Можливо такий формат – цілодобових робіт – будуть застосовувати надалі.

Перехрестя вулиць Городоцької та Степана Бандери у Львові вирішили ремонтувати цілодобово. За це мешканцям будинків поблизу обіцяють виплачувати компенсацію. Якою вона буде і хто саме її отримуватиме, має вирішити профільний департамент разом із Залізничною районною адміністрацією. Про це повідомив сьогодні під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми прийняли рішення на комісії, щоби це перехрестя запрацювало чимшвидше. Спочатку говорили про два місяці, потім терміни стиснули до півтора. Можливо, вдасться вкластися в місця чи менше. Це залежить, бо є проєктні рішення, які треба доопрацювати. Часто у Львові чути такі думки, чому не ремонтуємо вулиці ночами? Бо люди відпочивають і телефонують в поліцію. Тепер є можливість працювати цілодобово», – каже він.

На цьому перехресті хочуть відпрацювати тестову модель. Можливо, продовжує міський голова, такий формат – цілодобових робіт – будуть застосовувати надалі. Нині район з профільним департаментом має дослідити кількість помешкань, які матимуть залежність від шуму, і визначити розмір компенсації.

«Яка це буде сума – одна чи дві – будемо визначати. Рішення прийматиме профільний департамент. Протягом тижня ми це зрозуміємо. Іншого варіанту вже немає», – додає він.

Додамо, що цілодобово роботи на ділянці триватимуть вже від сьогодні і до того часу, поки їх повністю не завершать.

Нагадаємо, що для зменшення заторів на перехресті у Львові встановили нові правила. Йдеться про переведення світлофорів у жовтий сигнал на перехресті вул. Короткої – Залізничної.  Також вирішили закрити пішохідний перехід на перехресті вул. Хотинська – Коротка – Городоцька, а на ділянці площі Марка Кропивницького встановлять знак «5.16» (напрямки руху по смугах), та зроблять дві смуги

Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.