Поліцейські знайшли сестричок, які пішли з дому розсердившись на маму (ФОТО)

Поліцейські Миколаївщини розшукали двох сестер, Фройчак Тетяну та Надію 9-ти і 11-років, які, о 19:00 год, пішли з дому. Про це “Варта1” повідомили сьогодні у пресслужбі Національної поліції України.

Після декількох годин пошуків діти знайшлися. Як виявилося, дівчата розсердившись на те, що мама забороняє гратися у темну пору доби, пішли з дому та ховалися у кущах на городі одного з будинків по вулиці, де мешкають. Там сестри заснули й не чули, що їх кличуть та розшукують.

Під керівництвом начальника Баштанського районного відділу поліції Олександра Ноздратенка на пошуки дітей був зорієнтований та задіяний увесь особовий склад райвідділу, екіпажі секторів реагування патрульної поліції відділів та секторів поліцейської діяльності, ювенальні поліцейські та оперативники.

Упродовж декількох годин поліцейські перевіряли усі можливі місця перебування дітей та разом із місцевими мешканцями прочісували територію села.

Близько 3 години ночі, дівчата прокинулись через те, що замерзли, та вирішили йти додому, де їх уже зустрічали поліцейські та батьки.

На батьків сестричок правоохоронці склали адмінматеріали.

Шановні дорослі! Будьте пильними до своїх дітей, завжди тримайте їх у полі зору, особливо малолітніх, спілкуйтесь із ними та пояснюйте їм правила безпечної поведінки”, — закликають у поліції.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.