У Львові шукають жінку, яка розфарбувала бордюри у центрі Львова в різні кольори (ВІДЕО)

На площі Митній, у центрі Львова, невідома жінка розфарбувала бордюри у різні кольори. Жінка працювала пізно вночі, вочевидь, щоб її не побачили працівники комунальних служб. Про це пише “ZAXID.NET”.

Зараз кольорові бордюри мають перефарбувати у сірий колір, а жінку шукатиме поліція.

Заступниця керівника Личаківської районної адміністрації Оксана Пригода розповіла, що в ніч з п’ятниці на суботу, 16 жовтня, невідома жінка пофарбувала бордюри на площі Митній у три кольори: білий, блакитний і бірюзовий.

«У суботу відповідальний черговий по району виявив пофарбування бордюрів зі сторони як нашого, так і Галицького району. Ми почали з’ясовувати, тому що кольори незвичні для нашого міста. Потім завдяки камерам спостереження нам вдалося з’ясувати, що невідома жінка в районі з 22:00 до 1:00 ночі розфарбувала у різні кольори бордюри», — розповіла Оксана Пригода.

На відео з міської камери спостереження видно, як невідома жінка, тримаючи у руках відерце з фарбою, розфарбовує бордюр на початку вул. Личаківської. При цьому вона доволі ретельно профарбовує кожен відділок бордюру, іноді по декілька разів поправляє неточності.

Ідентифікувати жінку на відеозаписі працівникам районної адміністрації, наразі, не вдалося. Личаківська райадміністрація звернулась через цей випадок у поліцію. Якщо жінку впізнають, з неї можуть стягнути матеріальну компенсацію, адже тепер комунальникам доведеться купити сіру фарбу і перефарбувати бордюри у колір бетону.

Як зараз виглядають бордюри можна побачити на фото:

 

 

 

2 коментарі

  1. @Ola_Suprun Сподобалось? Укладуть угоду на фарбування по всьому центру? :)

  2. kostia kostia :

    @Ola_Suprun “Зараз кольорові бордюри мають перефарбувати у сірий колір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *