За два тижні медична авіація врятувала 11 людей

За два тижні поліцейський гелікоптер врятував 11 життів на Львівщині – серед них двоє немовлят та вагітна жінка.

Про це повідомляє Нацполіція.

Від 4 жовтня, у рамках проєкту аеромедичної евакуації, який спільно реалізується МВС та МОЗ України, гелікоптер Н-145 Національної поліції України від 4 жовтня здійснив вже 11 рятувальних місій.

На гелікоптері до лікарень обласного центру доставляли пацієнтів з важкими травмами та іншими критичними станами, що загрожують життю. Найменшій пацієнтці, яку було врятовано завдяки повітряному транспорту Національної поліції України, 3 місяці, найстаршій – 66 років.

Так, вже 4 жовтня відбулася медична евакуація з міста Кам’янка-Бузька до Львова 3-місячного немовля з судомами і втратою свідомості. Наступною «пасажиркою» стала 9-місячна дитина з вродженою вадою серця, яку 7 жовтня у важкому стані доставлено до Центру дитячої кардіології та кардіохірургії в Києві. 10 жовтня повітряний транспорт доправив з міста Турка до львівської лікарні 66-річну пацієнтку з гострою серцевою недостатністю.

Минулого тижня було здійснено відразу вісім евакуацій. Три з них відбулися 11 жовтня – до лікарні швидкої медичної допомогу міста Львова було доставлено 39-річного мешканця міста Турка з гострим панкреотозом, 50-річного жителя міста Буськ з гострим інфарктом міокарда та 65-річного мешканця Золочівського району з компресійним переломом хребта внаслідок падіння з висоти.

Вже наступного дня з міста Червоноград до Львова було доставлено 58-річного чоловіка з гострим інфарктом міокарда, а 13 жовтня – 63-річну жительку міста Броди з мозковою комою.

Без медичної евакуації не минули й вихідні. У суботу, 16 жовтня, було здійснено дві медичні евакуації – до Львова було терміново доставлено  65-річного мешканця Буського району з інсультом, а також 36-річну вагітну жінку, мешканку Борислава, в якої почалися передчасні пологи.

Вчора, у неділю, поліцейський гелікоптер терміново доставив до львівської лікарні швидкої медичної допомоги 11-річного пацієнта, який перебував у мозковій комі.

Аеромедична евакуація здійснюється спільними зусиллями фахівцями Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України та Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та  медицини катастроф на поліцейському гелікоптері Airbus Helicopters Н-145, що перебуває на цілодобовому чергуванні.

Повітряним транспортом до медзакладів доправляють потерпілих в ДТП, пацієнтів з  інсультами, інфарктами та іншими критичними станами. Крім того, на гвинтокрилі перевозитимуть органи для трансплантації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.