Глава Пентагону у Києві звинуватив Росію в розв’язуванні війни проти України

Росія є відповідальною за війну на Донбасі, оскільки вона розпочала агресію і перешкоджає мирному врегулюванню конфлікту.

Про це сказав міністр оборони США Ллойд Остін на брифінгу з міністром оброни України Андрієм Тараном у Києві 19 жовтня, повідомляє УП.

«Давайте чітко говорити, що Росія розпочала цю війну. І Росія є тим каменем, який перешкоджає мирному врегулюванню. Вони розпочали порушувати територіальну цілісність та суверенітет України.

Ми будемо зі свого боку робити все можливе, щоб підтримати Україну, розвивати її спроможності захисту її територіальної цілісність та недоторканності», – сказав глава Пентагону.

Остін наголосив, що підтримка Штатами українського суверенітету «непохитна».

За його словами, США «засуджують окупацію Криму і закликають Росію зупинити війну на сході і зупинити дестабілізацію дій на Чорному морі та вздовж кордонів України, а також зупинити кібератаки проти США, їхніх союзників і партнерів».

Остін також додав, що США продовжать надавати Україні необхідну підтримку в конфлікті з Росією і зміцнювати стратегічне партнерство.

Зокрема, мова йде про зміцнення партнерства у Чорноморському регіоні, щоб «протидіяти дестабілізаційним діям Росії».

Сьогодні, 19 жовтня, розпочався робочий візит делегації оборонного відомства Сполучених Штатів Америки на чолі з Міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Високоповажних гостей на території Міністерства оборони України зустрів очільник відомства Андрій Таран. У Залі пам’яті захисників України іноземна делегація вшанувала українських воїнів, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта.

Також Андрій Таран і Ллойд Остін поклали квіти до Стели з Дзвоном Пам’яті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.