У Львові літак здійснив екстрену посадку через нездужання пасажира

У Міжнародному аеропорту “Львів” літак, який прямував з Праги, здійснив екстрену посадку через погане самопочуття пасажира. Це трапилося 18 жовтня. Чоловіка доправили до лікарні швидкої медичної допомоги у Львові, — повідомляє «Суспільне».

Літак сполученням “Прага–Київ” вилетів із Чехії об 11:32 за місцевим часом. Під час польоту в одного з пасажирів різко погіршилось самопочуття — з’явилося запаморочення та біль у серці. Через підозру на серцевий напад літак екстрено посадили у львівському аеропорту. Про це на Facebook-сторінці повідомив пасажир літака Андрій Анісімов.

“Хочу подякувати екіпажу ОК918 (Praha–Kyiv) за злагоджену та професійну роботу під час вимушеної посадки літака у Львові через серцевий напад у одного з пасажирів”, — каже Андрій Анісімов.

Як повідомили у пресслужбі лікарні швидкої допомоги у Львові, після діагностики лікарі встановили, що причиною нездужання 67-річного чоловіка стало зниження пульсу:

“У нього був дуже низький пульс. На час поступлення в лікарню пульс був близько 50, в повітрі, найімовірніше, був ще нижчий. Зазвичай у людини пульс в середньому є 70–80 ударів за хвилину. Він здоровий. Жодного інфаркту в нього немає. Сьогодні його виписали. Він вже поїхав додому”.

Літак приземлився у Києві зі спізненням у годину та 43 хвилини — о 16:18 год за київським часом.

Як повідомляє “Еспресо”, чоловік вижив завдяки жінці, яка виявилася нейрохірургом і професором медицини. Саме вона сказала, що необхідно робити вимушену посадку у Львові, бо до Києва чоловік може не дотягнути.

У пресслужбі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф підтвердили факт виклику в аеропорт до хворого пацієнта:

“Це мешканець Вінниці, якому 67 років. Його забрали вже без свідомості. Були скарги на недомагання з боку серцево-судинної системи. Госпіталізований у Лікарню швидкої допомоги”.

У пресслужбі ЛШМД підтвердили, що пацієнт надійшов до них. У нього виявили ішемічну хворобу серця, а також рідкісне захворювання — синусову брадикардію, при якому пульс може падати до критичних показників. У повітрі в нього справді пульс знизився до 50 ударів на хвилину, але після того, як чоловіка доправили в лікарню, його стан стабілізували. ПЛР-тест не підтвердив наявність коронавірусу. Відтак, пацієнта вже виписали й він поїхав додому.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.