У Львові прем’єра вистави “Війна, що змінила Рондо”

У театрі імені Лесі Українки, що на вулиці Городоцька, 36 сьогодні, 20 жовтня, відбудеться прем’єра вистави “Війна, що змінила Рондо”. Це спільний проєкт акторів львівського театру з німецькими колегами. Вистава розрахована як на дорослу, так і на дитячу авдиторію, — повідомляє «Суспільне».

Вистава “Війна, що змінила Рондо” базується на однойменній дитячій книзі Романи Романишин та Андрія Лесіва. Режисером проєкту став німецький митець Андре Ерлен. Чоловік каже, постановка покликана зобразити суспільство в часи війни.

“У Німеччині всі розпитували бабусь та дідусів про війну, проте вони не розуміють як це жити у суспільстві, коли війна є головною темою. І це дуже вдало пояснюється у дитячій книжці “Війна, що змінила Рондо”. Автори книги сказали мені, що вони написали її тому, що ніхто не говорив про війну з дітьми”, — каже Андре Ерлен.

“Репетиційний процес над проєктом тривав до вересня. У нас було три поїздки в Німеччину, де актори репетирували із німецькими колегами та режисером”, — каже PR-менеджерка театру Вікторія Солов’юк.

Виставу покажуть на сцені театру Лесі 20 та 21 жовтня, о 18:00 год.

Виставу створили в межах проєкту “Прикордонні території — ідентичність, різноманітність, суспільство: зараз, до та після” у співпраці з німецьким театром “Neue Buhne” та театральним об’єднанням “Futur 3”.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.