У Львові відновили тролейбус №29 і змінили схему руху ще двох

Зі середи, 20 жовтня, тролейбуси №22 і №23 у Львові починають курсувати за новою схемою руху, також відновлює роботу тимчасовий тролейбусний маршрут №29. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

У зв’язку з реконструкцією тролейбусної лінії на ділянці від вул. Городоцької до вул. Виговського, а також на Кульпарківській – вул. Володимира Великого у схему руху кількох тролейбусів внесли зміни.

Так, із 20 жовтня тимчасово відновлює свою роботу тролейбус №29, який їздитиме за маршрутом: Аеропорт – вул. Любінська – вул. Окружна – вул. Кульпарківська – Привокзальний ринок – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. Окружна – вул. Любінська – Аеропорт. Своєю чергою маршрут зі сполученням Аеропорт – вул. Захисників України курсувати не буде.

Тролейбус №22 курсуватиме так: Автовокзал – вул. Володимира Великого – вул. Кульпарківська – Університет – вул. Городоцька – ст. Скнилів – вул. Ряшівська – вул. Виговського – вул. Наукова – Автовокзал.

Тролейбус №23 їздитиме з вул. Хуторівка до вул. Ш.Руставелі. Водночас тролейбус №23А тимчасово працювати не буде.

Як довго ці тролейбуси їздитимуть за зміненими маршрутами, у мерії наразі не уточняють.

Нагадаємо, через ремонт нової ділянки вул. Бандери трамваї №4 не курсують до залізничного вокзалу. Також за зміненими схемами їздить ще частина громадського транспорту, а для пасажирів ввели пересадковий квиток. Детальніше читайте за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.