Які дороги Львівщини відремонтують ще цього року. Огляд

Роботи планують завершити через два тижні.

Станом на 19 жовтня на Львівщині вже повністю провели дрібний поточний ремонт доріг. Роботи тривають лише на об’єктах капітального будівництва. Також ремонтують міст на дорозі Мшанець – Стрілки. Загалом заплановані роботи планують завершити до початку листопада. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник голови ЛОДА Юрій Бучко.

На сьогодні підрядники працюють на дорогах Бориня – Боберка, Турка – Східниця, Турка – Лопушанка, Бісковичі – Дроздовичі та Ясениця – Новий Кропивник.

Загалом дороги загального користування, які планували відремонтувати цього року, відновлені на 85%.

Щодо доріг державного значення, то на сьогодні на Львівщині відремонтували більше 365 км за 3,5 млрд грн.

Крім того, ще чотири об’єкти державного значення ремонтують в межах кредитного договору між урядами України та Польщі. Зокрема, це вже повністю відновлена дорога Яворів – Грушів, також дороги Смільниця – Старий Самбір, Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий та дорога Червоноград – Рава-Руська, роботи на якій наразі зупинені через відмову польського підрядника, оскільки бракує коштів.

Як уточнили Tvoemisto.tv у пресслужбі Службі автомобільних доріг, також продовжуються роботи на шести об’єктах Малого Карпатського Кола в межах Львівщини. Йдеться про мости на дорогах М06 Київ – Чоп та Т-14-24 Сколе – Славсько.

Наступного року ремонт доріг в області надалі планують продовжити за маршрутами. В тому числі, проведуть ремонт обєктів Малого Карпатського кола, в межах доріг – це М06 Київ – Чоп та Т-14-24 Сколе – Славсько.

Читайте також: На Львівщині за 16 млн гривень відремонтують міст на дорозі Мшанець – Стрілки

Нагадаємо, на початку року з обласного бюджету виділили на ремонт та утримання доріг місцевого значення у 2021 році з обласного бюджету передбачили 200 млн грн.

Ще 891,5 млн гривень для ремонту доріг місцевого значення область отримала з Державного дорожнього фонду. За ці гроші ремонтували переважно дороги у гірських регіонах області. 

Крім того, цього року на Львівщині розпочали ремонт прикордонних доріг, що ведуть до пунктів пропусків. Детальніше читайте за посиланням. 

Юлія Осим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.