На Львівщині відбудеться “Tour de Lviv Region”

Міжнародний союз велосипедистів включив в перелік заходів на 2022 рік велоперегони «Tour de Lviv Region». Шосейні змагання для професійних велосипедистів з усього світу Львівщина проводитиме впродовж 12–15 травня. Одразу після внесення перегонів до основного світового календаря велоподій на змагання зареєструвались команди з Австрії, Нідерландів та Казахстану, — повідомили «Варта1» у Львівській ОДА.

Заявку на проведення «Tour de Lviv Region» подало управління молоді та спорту Львівської ОДА  у партнерстві з федерацією велоспорту України та Міністерством молоді та спорту. У квітні 2021 року змагання відбувались вперше у форматі відкритого всеукраїнського заходу та зібрали учасників з 9 країн. Включення до календаря “Union Cycliste Internationale” свідчить про офіційне присвоєння велоперегонам статусу міжнародних.

Змагання такого рівня Україна проводила лише двічі — у 2016 та 2017 роках у Києві проходив «Tour of Ukraine».

«”Tour de Lviv Region” має стати своєрідним “Tour de France”, тільки в Україні. Ми орієнтуємось на те, аби 2022-й став лише стартом великої історії міжнародних шосейних велоперегонів на Львівщині. Для цього важливо, аби змагання відбулись на найвищому рівні», — розповідає головний спеціаліст управління молоді та спорту Львівської ОДА, координатор змагань Роман Селіверстов.

Зараз управління молоді та спорту розробляє маршрут, яким відбуватимуться перегони. Попередньо заплановано, що, як і цьогоріч, перегони відбуватимуться зі стартом та фінішем у популярних серед мандрівників містечках — курортному Трускавці,  Жовкві. Це дозволить серед іншого популяризувати Львівщину як туристичний регіон.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.