Медичний гелікоптер доставив до Львова 7-річного пацієнта (ФОТО)

Сьогодні поліцейський гелікоптер доставив до Львова 7-річного пацієнта з Львівської області. Про це “Варта1”  повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.

Сьогодні, 22 жовтня, поліцейський вертоліт Airbus Helicopters Н-145 доставив до Львівської міської лікарні швидкої медичної допомоги 7–річного мешканця Стрия з гострим судинним синдромом, який є загрозливим для життя.

Завдяки спільним зусиллям фахівців Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України та Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, хлопчик оперативно отримає необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, Львівщина стала одним з регіонів, де реалізується проєкт із аеромедичної евакуації. На поліцейському гелікоптері до лікарень доставляють пацієнтів з важкими травмами або у критичному стані.

Це вже тринадцята рятувальна місія гелікоптеру Національної поліції України, здійснена у рамках проєкту аеромедичної евакуації, який спільно реалізується МВС та Міністерства охорони здоровя.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.