У Львівському Охматдиті розширюють Covid-зону для дітей

Станом на ранок тут перебуває 37 пацієнтів, двоє – в реанімації.

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні Охматдит розширюють Covid-зону для дітей із коронавірусом. Станом на ранок тут перебуває 37 пацієнтів.

«Було 50 ліжок, стало 120! Ми розширили нашу Covid-зону для дітей. Ситуація непевна, тож мусимо бути готовими приймати більше малечі, якій потрібна допомога», – йдеться в повдіомленні пресслужби медзакладу.

30 дітей мають позитивний ПЛР-тест, а ще 7 чекають на результати. Стан дітей – середньої важкості. Двоє дітей перебувабть у реанімації. Одному хлопчику 10 років, іншому – 3 місяці – у реанімації, їхній стан, за словами лікарів, є важким.

Нагадаємо, що нинішня захворюваність серед дітей та молоді у вікових категоріях 0-9 і 10-19 років перевищила максимальні значення за весь час пандемії, а інтенсивність їх госпіталізації наближається до абсолютних максимумів. Для прийому дітей із коронавірусом у Львові також готують лікарню на вул. Пилипа Орлика. Вона буде резервною, куди можуть класти хворих діток після того, коли Національна служби здоров’я України підпише для закладу Сovid-пакет медичних послуг та заповняться ліжкомісця в Охматдиті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.