У Львові чотири ринки можуть закрити через порушення карантинних обмежень

Наразі їх ще не штрафували і роботу не припиняли.

У Львові чотири ринки отримали попередження про порушення карантинних обмежень. Йдеться про «Привокзальний ринок», ринок «Новий», «Народний» на Сихові та Радіоринок. Якщо ці суб'єкти господарювання не будуть дотримуватися карантинних вимог, то вони припинять роботу. Про це повідомив сьогодні на брифінгу перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Цим ринкам надали попередження, якщо вони не дотримуватимуться карантину надалі, то на комісію ТЕБ і НС винесуть рішення про призупинення їхньої діяльності до виправлення зауважень. 

За словами заступника міського голови, у Львові працюють 12 мобільних бригад у 2 зміни, які проводять щодня близько 800 перевірок.

«Якщо порушення незначне, до прикладу, маска не так одягнена, то групи виносять попередження. Але якщо заклад чи ринок обслуговує велику кількість людей, і немає реакції чи належного реагування на зауваження щодо дотримання карантину, щоб гарантувати безпеку відвідувачам, то треба вчиняти певні дії (призупиняти їхню діяльність – ред.)», – повідомив Андрій Москаленко.

Як прокоментувала 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.