У Львові видавати е-квитки пільговикам почнуть у листопаді

У Львові на вул. Горбачевського, 10 розпочав роботу Центр обслуговування пасажирів. Тут можна здійснити подачу документів на виготовлення пільгової транспортної картки можна. Перші пільгові е-квитки почнуть видавати вже у листопаді. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Центр обслуговування пасажирів розпочав роботу 19 жовтня. Хоча у мерії обіцяли його відкрити ще восени 2019 року.

У Центрі поки що працюють 11 адміністраторів, які приймають документи від пільговиків для виготовлення е-квитка.

«Також тут розміщено і центр, де друкують пільгові квитки: швидкодруком 300 штук в годину. І адміністратори на робочих місцях теж будуть мати можливість друкувати і видавати пільгові картки безпосередньо в день подачі документів», – зазначив Микола Власюк.

Він повідомив, що видачу пільгових транспортних квитків мешканцям Львівської міської територіальної громади планують розпочати вже у листопаді. Точна дата і місця видачі будуть повідомлені додатково.

«Зараз проходить кінцеве передпускове тестування системи, тому ми ще не видаємо карток, а хочемо друкувати їх масово і відповідно масово видавати. Тому люди хай не переживають: картки ми видамо, заздалегідь повідомивши хто, де і коли може їх забрати», – сказав Микола Власюк.

Термін дії пільгової картки першого етапу становитиме 5 років.

«Для, до прикладу, студентів, учнів термін дії буде менший, оскільки через певний час вони втрачають право на пільгу. Тобто, кожна категорія буде мати окремий час дії картки», – пояснює директор ЛКП «Львівавтодор».

Якщо картка буде втрачена, то повторно її виготовлять безкоштовно. Вже за другу копію мешканцю доведеться заплатити, її собівартість ще визначають.

На сьогодні на виготовлення таких карток надійшло понад 60 тис. заявок, а очікують близько 250 тис.

Документи від пільговиків приймають у 25 пунктах, зокрема і у Центрі обслуговування мешканців, що на вул. Горбачевського, 10. Окрім цього, тут також облаштовано центр зі швидкісного друку карток, також згодом адміністратори зможуть на своїх робочих місцях друкувати і видавати пільгові картки безпосередньо у день звернення заявника.

З 25 жовтня у ЦНАПах працюватиме ще додатково 10 адміністраторів, які надаватимуть інформаційну допомогу при подачі документів.

Нагадаємо, Львів готується до введення е-квитка. Зокрема, у середині березня місто отримало першу партію валідаторів. Поступово обладнання почали монтувати у громадському транспорті для того, аби його протестувати. Завершити цей процес мають до кінця 2021 року.

Зазначимо, спочатку у мерії Львова планували, що е-квиток у Львові запрацює не раніше осені 2021 року, проте тепер дедлайн вкотре змістився на січень 2022 року.

Електронний квиток діятиме у всьому громадському транспорті Львівської громади, однак його запуск планують розпочати з трамваїв і тролейбусів, а вже після цього – у маршрутках.

Після введення е-квитка пільгові картки будуть іменними. А загалом проїзні квитки у громадському транспорті Львова будуть короткотривалими (наприклад, на годину), довготривалими (на день, тиждень), також діятимуть картки-абонементи (на місяць, квартал, півроку, рік). Також після введення електронного квитка суттєві зміни будуть й у проїзді пільговиків. Детальніше про це читайте тут.

Також Львівський портал розповідав, що зміниться у громадських перевезеннях Львова та як саме працюватиме е-квиток. Детальніше читайте у матеріалі: «Е-квиток від А до Я: які зміни чекають на Львів у 2022 році».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.