У Львові “замінували” вокзал та лікарню

Вчора, 22 жовтня у Львові надійшлои повідомлення про замінування Залізничного вокзалу і в той же час про замінування Лікарні Швидкої Допомоги. Про обидва випадки повідомили у департаменті цивільного захисту населення Львівської ОДА.

Так о 02.43 годині на лінію “102” ГУ НП у Львівській області з мобільного телефону надійшло повідомлення про замінування Залізничного вокзалу Львова, що знаходиться  на площі Двірцева, 1.

Вимог, виконання яких могло би відвернути вибух, не висувалось.

“За даною адресою було направлено відповідні служби та сили ЦЗ міста. Вибухотехнічним управлінням ГУ НП України у Львівській області з метою виявлення вибухового пристрою було проведено обстеження приміщень вокзалу та прилеглої території. З приміщень було виведено 75 відвідувачів та 20 осіб персоналу. Пошукові роботи завершено о 03.45 год. – вибухового пристрою не виявлено.” – йдеться у порвідомленні.

Також о 02.54 годині надійшло повідомлення про замінування Лікарні Швидкої Допомоги за адресою місто Львів вулиця Миколайчука, 9.

Вимог, виконання яких могло би відвернути вибух, також не висувалось.

“Вибухотехнічним управлінням ГУ НП у Львівській області з метою виявлення вибухового пристрою було проведено обстеження лікарні та прилеглої території.
Евакуація людей не проводилась.
Пошукові роботи завершено об 04.45 год. – вибухового пристрою не виявлено.” – повідомили у Департаменті.

В обох випадках проводяться заходи по встановленню особи яка надала неправдиве повідомлення.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.