На Сумщині ґвалтівник дитини намагався відкупитися від відповідальності

Гроші поліцейському запропонував 50-річний місцевий житель, який є фігурантом кримінального провадження за фактом сексуального насильства відносно неповнолітньої особи за ч.4 ст.153 (Сексуальне насильство) Кримінального кодексу України. Про це інформує Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Щоб слідчий закрив матеріали кримінального провадження та згодом не направив їх до суду, зловмисник пообіцяв йому понад 50 000 гривень хабаря.

Чоловіка затримали у поліцейському відділку оперативники внутрішньої безпеки НПУ та працівники Сумського районного управління поліції на передачі ним першої частини запропонованої суми. Грошові кошти вилучено.

Наразі хабародавцеві готується оголошення підозри за ч.3 ст.369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) та ч.1 ст.343 (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, судового експерта, працівника державної виконавчої служби, приватного виконавця) Кримінального кодексу України. В процесуальному порядку його затримано.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.