Перед фатальним пострілом Алеку Болдвіну повідомили, що зброя безпечна

Пістолет, переданий Алеку Болдвіну на зйомках вестерн-фільму «Іржа», був визнаний безпечним помічником режисера постановки, згідно з свідченням, поданим офісом шерифа округу Санта-Фе. Про це пише Variety.

Помічник режисера кричав «холодний пістолет» на знімальному майданчику, що означало, що пістолет був безпечним у використанні та не містив жодних бойових патронів. Однак, коли Болдвін натиснув на курок пістолета, він випустив снаряд, який смертельно поранив оператора Галину Хатчінс у груди і влучив у плече режисеру Джоель Соуз.

Хатчінс стояла перед Соузом в момент інциденту.

Помічник “не знав, що бойові снаряди були у рушниці”, зброю заздалегідь підготував озброєвець.

У документах є ордер на обшук з проханням обстежити будівлю, де стався інцидент, що було надано суддею-магістратом штату. Обшук також включатиме отримання біологічних доказів із реквізиту та перегляд будь-яких кадрів, які могли бути записані.

Після того, як було зроблено постріл, зброєносці взяли рушницю, а потім зняли «відпрацьований залишок» зі зброї, перш ніж передати її поліції. Болдвін був одягнений у костюм, відповідний костюму для фільму (“одяг у старозахідному стилі”), але переодягнувся, а також передав свій одяг поліції, яка заявила, що на ньому “виявилися плями крові”.

До служби порятунку 911 телефонувала жінка, яка назвала себе сценаристом, вона сказала: «У нас двоє людей, випадково застрелено з реквізиту, нам негайно потрібна допомога “.

На запитання, чи була у пістолеті справжня куля, вона відповіла: «Я не … я не можу вам це сказати … ».

Обвинувачення в інциденті, який стався ввечері в четвер, ще не пред’явлено. У своїй заяві, опублікованій у п’ятницю, Болдвін сказав: “Немає слів, щоб передати мій шок і смуток щодо трагічної події, яка забрала життя Галини Хатчінс, дружини, матері і нашого колеги”.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.