Червона зона на Львівщині та обов’язкове ЗНО з математики. Головне

Коротко про головні новини за минулу добу.

За перевищеним рівнем госпіталізацій внаслідок коронавірусу та заповненістю ліжок із киснем Львівська область наближається до «червоного» рівня епіднебезпеки. Його встановлюють на території регіону, якщо протягом трьох днів поспіль дві чи більше з таких ознак мають вищий показник, аніж встановлений МОЗ.

Згідно з новим дослідженням у людей, які хворіли на Covid-19, можуть бути проблеми з пам’яттю понад пів року після захворювання.

Львів’ян просять про допомогу Ельмару Османову, учню 4 класу загальноосвітньої школи №98, який перебуває у реанімації через важке постковідне ускладнення. 

У Львові для контролю пасажирів у всіх видах транспорту виділили 71 контролера. Контролери працюватимуть не лише у маршрутках, а й у електротранспорті, і будуть користуватися ручним валідатором.

У Львові зареєстрували петицію на сайті електронних петицій Президента України з метою добудови шляхопроводу та запуску наземного метро на перетині вул. Наукова та вул. Княгині Ольги у Львові.

У Львові у віці 66 років помер проректор Національного університету «Львівська політехніка».

У 2022 році при вступі до закладів вищої освіти зросте значення ЗНО з математики. Вона стане другим обов’язковим предметом для спеціальностей «Політологія», «Журналістика», «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення».

Львівський обласний перинатальний центр та Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова потрапили у ТОП-10 найкращих лікарень в Україні за версією Public Health Awards.

У театрі імені Марії Заньковецької, що на вул. Лесі Українки, 1 у Львові, триває реставрація, зовнішні роботи планують завершити до кінця цього року.

Гарного Дня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.