На Львівщині починають діяти посилені карантинні обмеження. Що змінюється

Від сьогодні, 25 жовтня, в області вимагатимуть дані про вакцинації у відвідувачів закладів.

Від сьогодні, 25 жовтня, у відвідувачів закладів на території області вимагатимуть дані про вакцинацію від Covid-19. Таке рішення ухвалила 13 жовтня обласна комісія ТЕБ і НС.

Читайте також: Львівські ресторани починають друкувати наліпки про вимогу Covid-сертифікатів у відвідувачів 

Заклади можуть працювати лише за наявності у персоналу «жовтого» або «зеленого» сертифікату про вакцинацію, негативного тесту на Covid-19 або документу від лікаря про протипоказання до вакцинації. 

Обмеження стосуються:

  • суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);
  • торговельно-розважальних центрах та суб’єктів господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного і побутового населення, в тому числі – дитячих кімнат та розважальних зон для дітей (крім приймання відвідувачів у торговельних точках, що здійснюють реалізацію продуктів харчування, предметів гігієни, першої необхідності, аптек, які розташовані в приміщенні вказаних суб’єктів);
  • інших закладів розважальної діяльності;
  • закладів культури (музеї, філармонія, театри, кінотеатри тощо)
  • ринків (крім продовольчих);
  • спортивних залів.

У самому Львові Covid-сертифікати вимагатимуть у відвідувачів закладів із 1 листопада.

З такою ж умовою щодо вакцинації дозволяють проведення масових заходів (у кількості до 50 людей).

Читайте також: Львівські школярі йдуть на дострокові канікули 

Нагадаємо, що у Львові із 18 жовтня посилили карантинні правила. Зокрема, заборонили проводити  окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу.  працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів має становити не більше 50% від загальної кількості місць. можуть працювати, якщо там будуть вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом, а також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.  мають право працювати лише до 23:00, за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком. можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість не більше 50%. працюватимуть лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Якщо ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади у Львові теж зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом. При чому львівські ресторани уже починають друкувати наліпки про вимогу Covid-сертифікатів у відвідувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.