На Хмельниччині знайдено дитину, яка заблукала у лісі

Вчора, 23 жовтня, близько 18:00 години в лісі біля села Конотоп зник 10-річний хлопчик. Про це інформує Поліція Хмельницької області.

Про його зникнення повідомили батьки, мешканці с. Михайлючка Шепетівського району, які спочатку намагалися самостійно розшукати сина, проте пошуки були марними.

Поліцейські Шепетівського та сусідніх районів, працівники ювенальної превенції, кінологічної служби, апарату Головного управління Хмельницької області, а також військовослужбовці Національної Гвардії України і рятувальники були підняті по тривозі. Допомагали з пошуками і односельці хлопчика. Загалом близько 700 чоловік обстежували лісові хащі, стежки та прилеглу до лісу територію. Пошуки тривали всю ніч, однак роботи ускладнював дощ та темна пора доби.

Наступного дня зранку зниклу дитину знайшла жителька с. Мальованка. Близько 07:00 години вона помітила біля свого помешкання незнайомого хлопчика. Небайдужа пенсіонерка запросила знесиленого хлопчика до себе, нагодувала та обігріла.

Хлопчик заблукав у лісі під час збору ягід. Він розгубився, тому що не зміг розшукати батьків. Вибрав стежину у лісі і слідував нею декілька годин, аж поки не натрапив на село.

Микола дістався найближчої хати, яка виявилась порожньою, тому він просто ліг посеред мерзлої трави та заснув. На ранок рушив далі на пошук допомоги і зустрів небайдужу жінку.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.