Мінсоцполітики планує розпочати реновацію Львівського протезного заводу

Міністерство соціальної політики прийняло рішення щодо реконструкції, переоснащення та створення нових можливостей для Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування.

Про це йдеться на сайті Міністерства соціальної політики України.

Відтак, 22 жовтня перший заступник Міністра Євген Котик провів онлайн-зустріч із представниками компанії медичних рішень, яка має великий досвід роботи у напрямку переоснащення реабілітаційних установ, у тому числі з урахуванням потреб реабілітації військовослужбовців.

Євген Котик висловив пріоритетні проектні пропозиції з боку Мінсоцполітики щодо модернізації підприємств. Йдеться про державно-приватне партнерство, у якому зацікавлені обидві сторони.

Результатом зустрічі першого заступника Міністра із представником другої сторони стане меморандум про наміри щодо співробітництва, який вже розробляється міністерством.

Реалізація реноваційних заходів дозволить покращити якість виробів державних протезно-ортопедичних підприємств відповідно до вимог міжнародних стандартів, підвищити їх конкурентоспроможність, а також уникнути заборгованості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.