У Львові не змогли провести сесію Львівської обласної ради (відео)

Сьогодні, 26 жовтня, у Львові не відбулася запланована сесія Львівської обласної ради.

Про це пише Dailylviv.com з посиланням на відеотрансляцію заходу.

Під час повторної реєстрації депутатів, з’ ясувалося, що на засідання прибуло лише 33 обранці замість 84-х. Для прийняття рішень та роботи сесії потрібно не менше 43 депутатів.

Згідно з регламентом, сесія визнана неповноважною.

Відеотрансляція сесії закінчилася за 26 хвилин 30 секунд.

Основні питання порядку денного сесії стосувалися звіту про виконання обласних цільових програм за 9 місяців 2021 року та внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2021 рік, Програм соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області та змін до низки обласних програм.

«Сформовано достатньо змістовний порядок денний з розгляду важливих бюджетних питань. Також під час сесії плануємо заслухати інформацію правоохоронних органів щодо боротьби зі злочинністю, безпеки та охорони громадського порядку на Львівщині. Звернулися до профільного департаменту підготувати доповідь щодо заходів з запобігання захворюваності на COVID-19 та проведення вакцинації в області», – розповіла напередодні голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Засідання сесії перенесли на іншу дату, про яку голова Львівської обласної ради Ірина Гримак пообіцяла повідомити додатково.

Голова облради імітує діяльність, а її доручення голові ОДА, головам рад і громад не працюють, – ексголова (відео)

Голові і депутатам Львівської обласної ради дали 1,2 млн грн на допомогу малозабезпеченим

На найдорожчий у світі укол Львівська обласна рада дала 617 тисяч грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.