Мюзикл-блокбастер від «Дударика» повертається до Львова. Коли і де дивитися

Два роки «Пригода Святого Миколая» була на канікулах, але цьогоріч заплановано чотири концерти.

Мюзикл-блокбастер «Пригода Святого Миколая» від «Дударика» повертається до Львова. Він став улюбленим «Миколаївським» дійством і шість років поспіль збирав повні зали глядачів. Два роки «Пригода Святого Миколая» була на канікулах, але цьогоріч заплановано чотири концерти:

  • 18 грудня, о 16:00 та о 18:00, у Центрі ім. Олександра Довженка на пр. Червоної Калини
  • 19 грудня, о 16:00 та о 18:00, у Львівській національній філармонії.

 

«Пригода Святого Миколая» – це магічне дійство, яке ви дивитиметесь від початку до кінця, затамувавши подих. Герої цієї вистави – ангели, ангелята, чортик, чортенята і кіт – зійдуться в епічному музичному двобої за віру у добро і Святого Миколая», – йдеться в повідомленні організаторів.

Музика до вистави створили на основі безсмертних хітів усіх часів таких, як-от: James Brown «I Feel Good», AC/DC «Highway To Hell», Queen «We Are The Champions», Chuck Berry «Johney B. Good», The Beatles «Hey Jude», Adele «Skyfall», Scorpions «You And I», Leonard Cohen «Halleluia», Eric Clapton – «Tears In Heaven». Для тих, хто хоче потрапити у «Пригоду Святого Миколая», радять поспішати придбати квитки, бо їхня кількість місць обмежена відповідно до карантинних вимог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.